Loading...
Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

Muhammed ŞENKAYA

Tarih : 30-05-2023
MMA Nakliyat ile şehirlerarası taşınma konusunda karar vermek doğru bir seçim oldu. Eşyalarımızın taşınması sırasında herhangi bir sorun yaşamadık. Taşıma süreci oldukça hızlı ve etkiliydi. Ancak bazı çalışanlar biraz daha özenli olabilirdi. Genel olarak, memnun kaldık.

Defne KARAKAŞ

Tarih : 30-05-2023
MMA Nakliyat ile evden eve taşınmak gerçekten kolay oldu. Personelleri oldukça profesyonel ve hızlı bir şekilde eşyalarımızı paketlediler. Yeni evimize ulaştığımızda, her şey sağlam ve hasarsızdı. Ancak iletişim biraz daha geliştirilebilir. Genel olarak, tatmin edici bir deneyimdi.

Gökçe YILDIZ

Tarih : 30-05-2023
Kocaman bir teşekkür MMA Nakliyat'a! Asansörlü taşımacılık hizmetleriyle şaşırtıcı bir deneyim yaşadık. Eşyalarımızı hızlı ve güvenli bir şekilde apartmandan indirip, yeni evimize taşıdılar. Çalışanlarının uzmanlığı ve titizliği takdire şayandı. Şiddetle tavsiye ederim!

Buket BORAL

Tarih : 30-05-2023
MMA Nakliyat, taşınma sürecimizi sorunsuz bir şekilde yönetti. Eşyalarımızın taşınmasıyla ilgili hiçbir hasar veya gecikme yaşamadık. Personeli çok yardımcı ve iletişimleri harikaydı. Kesinlikle memnun kaldık.

Erdal ÖZER

Tarih : 30-05-2023
MMA Nakliyat, evden eve taşımacılık hizmetinde mükemmel bir iş çıkardı. Eşyalarımızı güvenli bir şekilde paketlediler ve zamanında yeni evimize teslim ettiler. Çalışanları son derece profesyonel ve dikkatliydi. Kesinlikle tavsiye ederim!


Sizde Yazın...

evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat